Cześć, jestem Kamil!
W moim zawodowym życiu pełnię rolę Cross Business Development & Operation Managera, ale poza tym jestem osobą o wielu pasjach i zainteresowaniach. Jestem wykwalifikowanym hipnoterapeutą, a moje zainteresowanie tą dziedziną zostało rozbudzone przez spotkanie z Jo Gowda, wybitną hipnoterapeutką i NLP Master Practitioner z ponad 15-letnim doświadczeniem. Praca z nią otworzyła przede mną nowe perspektywy umysłu i ludzkiego potencjału.

Moje marzenie o podróżowaniu po świecie i inspiracji innych jest napędzane przez postaci takie jak Anthony Robbins, Bob Proctor, i Milton Erickson. Ich życiowe drogi i podejście do rozwoju osobistego nieustannie motywują mnie do poszukiwania nowych metod i technik, które mogą pomagać w osobistym rozwoju innych osób.

Moja przygoda z kryptowalutami rozpoczęła się w 2017 roku dzięki Patrykowi. To on wprowadził mnie w ten fascynujący świat. W 2018 roku poznałem Marka, którego podziwiam za jego wiedzę i umiejętność dzielenia się nią z innymi. W 2021 roku stałem się dumnym członkiem grupy „Haj$oHolicy Pro”, a w tym roku (2023) objąłem rolę ambasadora Crypto Event UK.

Inwestowanie w akcje, kryptowaluty i metale szlachetne stało się istotną częścią mojego życia, łączącą pasję z długoterminowym planowaniem finansowym. Z czasem rozszerzam swoje zainteresowania inwestycyjne, planując w przyszłości wkroczenie w świat nieruchomości. Ta ewolucja mojej ścieżki inwestycyjnej jest nie tylko sposobem na budowanie majątku, ale także okazją do pogłębiania wiedzy i zrozumienia globalnych trendów ekonomicznych. Jako motocyklista, cieszę się wolnością i możliwością odkrywania nowych miejsc. Moje zainteresowania obejmują również czytanie książek, które pozwalają mi poszerzać horyzonty myślenia i lepiej rozumieć świat. Rodzina i przyjaciele zawsze byli dla mnie niezwykle ważni, dostarczając mi radości i inspiracji.

Ostatnio zacząłem amatorsko interesować się modelingiem. Moje portfolio dostępne jest na stronie, a w najbliższej przyszłości planuję realizować kolejne projekty fotograficzne, a nawet filmowe, współpracując ze wspaniałymi ludźmi. To nowa, ekscytująca ścieżka w moim życiu, która pozwala mi na wyrażenie siebie w nowy sposób.

Jako miłośnik rozwoju osobistego, nieustannie poszukuję nowych sposobów na doskonalenie siebie i innych. Wierzę, że dzielenie się wiedzą i doświadczeniem jest kluczem do naszego wspólnego rozwoju i sukcesu. Zawsze staram się rozwijać i inspirować innych do poszukiwania swojego potencjału.

Jeśli podzielasz moje zainteresowania lub masz pytania, serdecznie zapraszam do kontaktu. Chętnie podzielę się swoimi doświadczeniami i posłucham o Twoich!

Serdecznie pozdrawiam.
Kamil

Partnerzy