Otrzymaj Darmowe Akcje – Trading212

Chcesz otrzymać bezpłatną akcję o wartości do nawet ‎€100?
Czytaj dalej

Read More

Bitcoin Halving: Kluczowy Moment dla Twojej Inwestycji

Witam!Dziś poruszymy temat, który każdy inwestor w kryptowaluty powinien zrozumieć: Halving Bitcoina. Halving to mechanizm wpisany w kod Bitcoina, który zmniejsza nagrodę za wydobycie bloku o połowę, ograniczając inflację tej waluty cyfrowej.Pierwszy halving miał miejsce w 2012 roku, a nagroda spadła z 50 do 25 BTC. Od tego czasu, każdy kolejny halving zbiegał się z […]

Read More

📢 Block Tech Conference – Odkryj Świat Kryptowalut! 🚀

Witajcie! Zapraszam Was bardzo serdecznie na niezwykłe wydarzenie spod szyldu Block Tech Conference! Jeśli interesujecie się krypto walutami, to ten event jest dla Was. Przenieśmy się w magiczny świat cyfrowych aktywów, gdzie czeka nas mnóstwo niesamowitych atrakcji i wyjątkowych gości. DATA I MIEJSCE WYDARZENIA 📍 Lokalizacja: Doncaster Racecourse | Bawtry Rd, Doncaster DN2 6BB 📅 Data: […]

Read More

Od sceptyka do świadomego wyboru: Jak ubezpieczenie zmieniło moje podejście!

Nigdy nie myślałem, że ubezpieczenie będzie miało tak duże znaczenie w moim życiu, aż do dnia, w którym miałem wypadek na motorze. Oto moja historia i dlaczego uważam, że każdy powinien jakieś posiadać.

Read More

Metale szlachetne jako inwestycja – dlaczego warto?

Cześć!

Dzisiaj chciałbym poruszyć temat, który zyskuje na popularności w świecie inwestycji – metale szlachetne. Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego warto zainwestować w złoto, srebro, platynę czy pallad? Ja sam zdecydowałem się na taką inwestycję i posiadam kilka srebrnych jedno uncjowych monet, takich jak Wiedeńscy Filharmonicy, Amerykański Orzeł, Britannia, Australijski Kangur, Krugerrand czy Kanadyjski Liść Klonowy.

Ale dlaczego warto rozważyć taką formę inwestycji?

Read More

MeetUp: WIELKIE PRZEBUDZENIE PASJI W LONDYNIE

Cześć wszystkim!

Dziś mam przyjemność podzielić się z Wami niezwykłym przeżyciem, które niedawno miało miejsce podczas weekendowego spotkania z nowymi jak i starymi znajomymi. To nie było zwykłe spotkanie towarzyskie – to było prawdziwe doświadczenie, które utwierdziło mnie w przekonaniu, jak istotne jest spędzanie czasu z ludźmi o tych samych zainteresowaniach.

Read More

Krok 4 – Portfele Kryptowalutowe

Cześć!

Witaj w kolejnym wpisie na moim blogu.

Dzisiaj poruszymy temat, który jest absolutnym must-have dla każdego, kto chce wkroczyć w świat kryptowalut – mówię oczywiście o portfelach kryptowalutowych. Zastanawiasz się, co to jest i jakie są najlepsze portfele na rynku? Czy jest jakiś, który powinieneś wybrać jako początkujący lub zaawansowany użytkownik kryptowalut? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tym poście!

Read More

Eventy i Networking.

W dzisiejszym poście wyjaśnię, dlaczego moim zdaniem warto jest uczęszczać na różnego rodzaju eventy jak i spotkania networkingowe.

A więc eventy i networking to dwie kluczowe kwestie, które łączą się w celu zapewnienia rozwoju zawodowego i osobistego. Eventy to różnego rodzaju imprezy, takie jak spotkania, konferencje, szkolenia, warsztaty, organizowane z myślą o poznawaniu ludzi, wymianie doświadczeń oraz zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności. Z kolei networking to proces budowania i utrzymywania kontaktów biznesowych, który pozwala na zdobycie cennych informacji oraz pomaga w nawiązywaniu nowych znajomości.

Read More

Krok 3 – 2FA/Email/Notes

Siemanko!

Dziś chciałbym porozmawiać z Wami o 2FA – czyli dwuetapowej weryfikacji. Jest to jedna z najskuteczniejszych metod ochrony naszych kont internetowych, które powinny być dla nas cenne i chronione.

Read More