Eventy i Networking.

W dzisiejszym poście wyjaśnię, dlaczego moim zdaniem warto jest uczęszczać na różnego rodzaju eventy jak i spotkania networkingowe.

A więc eventy i networking to dwie kluczowe kwestie, które łączą się w celu zapewnienia rozwoju zawodowego i osobistego. Eventy to różnego rodzaju imprezy, takie jak spotkania, konferencje, szkolenia, warsztaty, organizowane z myślą o poznawaniu ludzi, wymianie doświadczeń oraz zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności. Z kolei networking to proces budowania i utrzymywania kontaktów biznesowych, który pozwala na zdobycie cennych informacji oraz pomaga w nawiązywaniu nowych znajomości.

Udział w eventach i networkingu przynosi wiele korzyści, zarówno w sferze zawodowej, jak i osobistej. Dzięki udziałowi w różnego rodzaju imprezach można zdobyć nowe umiejętności, poznać nowych ludzi, a także znaleźć inspirację do dalszej pracy. Ponadto, dzięki networkingowi, można nawiązać cenne kontakty biznesowe, które mogą prowadzić do nowych możliwości rozwoju zawodowego, np. ofert pracy lub współpracy w interesujących projektach.

Uczestnictwo w eventach i networkingu jest również dobrym sposobem na rozwój osobisty. Poznanie ludzi z różnych branż i dziedzin może dostarczyć ciekawych pomysłów oraz inspiracji, a także pomóc w rozwijaniu swoich zainteresowań i pasji. Dodatkowo udział w eventach i networkingu może pomóc w pokonaniu lęku przed publicznymi wystąpieniami i zwiększeniu pewności siebie.

W 2022 roku byłem w sumie na 5 eventach na których dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy oraz poznałem między innymi organizatorów Crypto Eventu (Kubę, Pawła, Jacka i Szymona), założyciela Kangi (Sławka), Szymona z SN Accounts oraz wielu, wielu innych cudownych ludzi, których mógłbym wymieniać jeszcze bardzo długo !

Dziękuje wszystkim za rozmowę i czas który mogliśmy wspólnie spędzić !!!

Zapraszam wszystkich do przeglądnięcia kilku archiwalnych postów związanych z networkingiem oraz eventami.

pssst….

🚨SPOILER ALERT🚨

Już na dniach pojawi się post o zbliżającym się spotkaniu w Londynie !

Pozdrawiam i do usłyszenia.
Kamil

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *