Otrzymaj Darmowe Akcje – Trading212

DARMOWE AKCJE !!

Witam.

Co jaki czas strona Trading212 organizuje kampanie dla nowych użytkowników, która polega na rozdaniu losowych akcji o wartości od €8 do €100.

Co trzeba zrobić aby otrzymać taką akcje?

 

    • Zarejestruj się z linku poniżej i utworz konto “Trading212 Invest

Jeśli link promocyjny nie zadziałał — nic straconego! Możesz wprowadzić Promo Code w aplikacji bezpośrednio po otwarciu swojego konta jako alternatywny sposób wzięcia udziału w Kampanii.

👉 Link: Trading212

👉 Promo: FMEk9eqc (Rejestracja z linku lub wpisanie Promo jest obowiązkowe do otrzymania darmowej akcji)

 

    • Po rejestracji należy Potwierdzić swoją tożsamość.

 

    • Gdy już zostaniemy zweryfikowani, należy wpłacić kwotę równą lub większą niż minimum określone w warunkach „Minimalna wpłata” w ciągu 10 dni kalendarzowych od momentu przesłania formularza rejestracji konta. Minimalny depozyt: wynosi €1/£1 (można wpłacić troszkę więcej dla pewności… ja wpłaciłem £1 i poszło)

Po wykonaniu wszystkich kroków wasze akcje zostaną dodane do konta w ciągu 3 dni roboczych (Okres ten może zostać wydłużony w przypadku problemów technicznych lub innych) i zablokowane na okres 30 dni. Po tym okresie będzie można już z nich korzystać normalnie.

Ważne info ‼

Kampania działa tylko w określonym czasie, tym razem trwa od: 19/12/2023, 00:00 AM GMT do 24/01/2024, 00:00 PM GMT

Kampania jest dostępna tylko dla krajów z listy poniżej (lista podlega okresowym modyfikacjom dlatego warto sprawdzić czy nasz kraj się kwalifikuje): Wielka Brytania, Polska, Irlandia, Niemcy, Holandia, Austria, Luksemburg, Liechtenstein, Norwegia, Szwecja, Dania, Finlandia, Islandia, Republikę Czeską, Francja, Hiszpania, Słowacja, Włochy, Słowenia, Chorwacja, Grecja, Portugalia, Węgry, Bułgaria, Estonia, Litwa, Łotwa, Szwajcaria, Rumunia.

📄 Dajcie znać w komentarzach ile udało wam się zgarnąć!

Ja 2 lata temu, otrzymałem akcje Nike o wartości £74.10.

Powodzenia!!

Zapraszam także do zapoznania się z poprzednim postem związanym z Trading212 w którym opisuje w co inwestuje oraz jaki jest mój plan!

>Kliknij, aby przejść do postu<

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *